Velké hotely

Nabíjecí místa pro velké hotely

Pokud provozujete velký hotel a uvažujete o větším poštu nabíjecích míst v kombinaci s rychlejším nabíjením případně rychlonabíjecí stanicí, tak pro vás máme cenově velmi výhodně řešení při zachování velmi vysoké kvality, dlouhé životnosti, odolnosti celého systému a nízkých provozních nákladů na servis, revize či plateb za navýšení elektrického příkonu hotelu, který velmi často není potřeba.

S naším systémem chytrých nabíjecích zásuvek v kombinaci s běžnými nabíjecími stanicemi ušetříte statisíce za pořízení a instalaci.

Díky našim dlouholetým zkušenostem v oblasti elektromobility vám dodáme odolnou základní nabíjecí infrastrukturu, kterou můžete postupně a rychle rozšiřovat podle potřeby tzn. nárůstu počtu hostů, kteří budou potřebovat nabíjet. Jsme schopni poskytnout i mobilní verze nabíjecích míst pro rychlé rozšíření počtu v případě větších akcí nebo skokového nárůstu počtu hostů s potřebou nabíjení.

Náš systém umožňuje řídit nabíjení všech nabíjecích míst dle dostupného výkonu hlavního přívodu hotelu. Pokud je elektrická spotřeba hotelu vyšší tzn. v kuchyni se vaří, hosté využívají saunu, tak bude k dispozici např. pouze polovina z dostupného počtu nabíjecí míst. Tento případ nastává typicky přes den, kdy jsou hosté mimo hotel na výletech, takže není nezbytně nutná plná kapacita nabíjecích míst. Vždy však bude k dispozici dostatečný počet nabíjecích mít pro potřeby nabíjení, rychlejšího nabíjení či rychlonabíjení. Elektromobily se nabíjení převážně v noci, kdy je k dispozici dostatek elektrického výkonu pro všechna nabíjecí místa a ta jsou v provozu v plném počtu. Vše vám nastavíme na míru dle potřeby hotelu. Naše systémy neustále monitorují provoz a kapacity nabíjecích míst, a tak můžeme nabíjecí kapacity zvyšovat či snižovat dle vyhodnocení historie nabíjení a spokojenosti hostů z jejich recenzí nabíjení.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat telefonicky, vše vám srozumitelně vysvětlíme a připravíme nabídku na míru včetně realizace.

Pro rychlé vytvoření umíme připravit mobilní nabíjecí místa a vy tak můžete např. do druhého dne disponovat základní nabíjecí infrastrukturou, kterou za provozu postupně přeměníme na trvalou.

KONTAKT